Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być używany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Odwiedź:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.

Search